Návody a tipy pro skladování ǀ LOKIA WMS – skladový software

Návody a tipy pro sklad a jeho řízeníJak značit regály a přihrádky ve skladu?

Zjistěte, jak správně označit skladové regály a skladové pozice jedinečnými adresami. Postavte se čelem narůstajícím prodlevám, chybovosti při vyskladnění zboží a vzrůstajícímu chaosu ve skladu.

Jak vybrat čtečku čárových kódů?

Jak vybrat ze stovek nabízených čteček čárových kódů tu, která nejlépe vyhoví vašim skladovým procesům? Odstraňte chybovost a zrychlete příjem a vyskladnění zboží s pomocí čtečky čárových kódů.

Jak na bezchybnou a rychlou inventuru?

Zjistěte, jak jednoduše provést inventuru skladových zásob a jak se vyvarovat nejběžnějším problémům. Co všechno je potřeba připravit k průběžné či roční inventuře a jak správně zpracovat výsledky?

Jak evidovat šarže, expirace a jiné parametry?

Inspirujte se, jak zjednodušit evidenci šarží, expirací, sériových nebo výrobních čísel. Mějte zaznamenané údaje o zásobách a jejich pohybech k zpětnému dohledání důležitých informací. Dodržujte traceabilitu, zákonné i obchodní podmínky spojené se skladováním.

Jak úspěšně implementovat software LOKIA?

Jak probíhá implementace LOKIA WMS, která vede k úspěšnému nasazení a plynulému používání software pro řízení skladu? Na základě ověřených postupů jsme vytvořili implementační metodiku LOKIA Go, která minimalizuje projektová rizika a zaručuje nasazení systému za jeden den.

...Další zajímavé články pro vás připravujeme.