Mobilní čtečka čárových kódů ǀ LOKIA – skladový software

Čtečka čárových kódů


Váš pomocník pro rychlé a bezchybné skladování

Čtečka čárových kódů (mobilní terminál) pozná typ zboží, ukáže obsah skladové přihrádky a bez nutnosti použití papíru zaeviduje zboží a jeho pohyby ve skladu.

Jednoduchá aplikace do čtečky čárových kódů

Jednoduchost

Snadné použití a řízení skladníků pomocí úkolů, jejichž seznam mají stále po ruce.

Přesná evidence skladového hospodářství

Bezchybnost

Přesná evidence zboží a všech jeho pohybů na skladě pomocí využití čárových kódů.

Zrychlení skladových pohybů

Rychlost

Naskladnění i vyskladnění zboží načtením čárového kódu, které je mnohonásobně rychlejší oproti klávesnicovému zadávaní dat.

Spolehlivá čtečka čárových kódů

Flexibilita

Mnohoúčelová, spolehlivá a odolná technologie v nejrůznějších pracovních podmínkách.

Hledáte systém pro řízení skladu se čtečkami čárových kódů?

Rádi vám poskytneme více informací o skladovém systému LOKIA, díky kterému můžete rychle a jednoduše začít používat čtečky ve skladu.


Čtečka čárových kódů pro skladovou evidenci


Skladový systém LOKIA disponuje klientskou aplikací pro čtečky čárových kódů s operačními systémy Windows CE. Součástí služby je volitelně dodávka mobilních terminálů. Specializujeme se na dodávky čteček čárových kódů Zebra (dříve Motorola).

Čtečka kódů Zebra, dříve Motorola

Zebra MC 3200

Špičkový mobilní terminál, který vyniká svou rychlostí, odolností a výbornými technickými vlastnostmi. Skladníci ocení praktickou pistolovou rukojeť.

Čtečka kódů Zebra, dříve Motorola

Zebra MC 2180

Lehký a kvalitní mobilní terminál splňující náročné podmínky ve skladu a zároveň disponující požadovanými funkcemi pro bezproblémové využití skladového software LOKIA.

Stačí zapnout, připojit k Wi-Fi a snímat

Čtečka komunikuje a zasílá informace přes Wi-Fi síť. Veškeré nasnímané údaje jsou okamžitě k dispozici v aplikaci LOKIA a naopak.

Software pro čtečku čárových kódů je nedílnou součástí služby pro řízení skladu LOKIA. Čtečku dodáváme již připravenou k okamžitému použití pro skladovou evidenci.


Zajímá vás skladový software LOKIA?


Rádi vám ho nezávazně představíme, ukážeme demo ve 20 minutách nebo jen zodpovíme vaše dotazy. Vyplňte formulář níže a my se vám ozveme.